Kuchyně

Nabízíme kuchyně snů od návrhu po realizaci. Ve Vašem stylu – moderní, klasické nebo rustikální…

České inovativní kuchyně

Kuchyně IMPRO vyrábíme v České republice. Díky vlastní výrobě garantujeme kvalitu kuchyní. Jednoznačnou předností je výběr ze široké škály materiálů a pestré palety barev.

Vysněná
kuchyně

Dle Vašich požadavků a představ

Kuchyně vyrábíme a dodáváme dle Vašich požadavků a proto je pro nás každá zakázka originální záležitostí. Máte možnost výběru ze široké škály materiálů a pestré palety barev. Veškerý nábytek je možné vyrobit z laminovaných desek opatřených kvalitní ABS hranou a dvířka navíc z materiálu MDF – fólie a z masivního dřeva nebo z dýhovaných desek.

Příslušenství kuchyně

Kuchyně vybavujeme drátěným a závěsným programem, osvětlením a vestavěným příslušenstvím, jako jsou dřezy, baterie, odpadkové koše, příborníky, atd.

Spotřebiče

Samozřejmostí je také nabídka vestavných i volně stojících spotřebičů všech značek dostupných na českém trhu. Nabízíme Vám kuchyňskou linku a nábytek vysoké kvality za cenu přímo od výrobce. Neváhejte a kontaktujte naše studio v Havířově.

SLEVY NA SPOTŘEBIČE

Vyberte si…

Od návrhu po realizaci

Více než 20 let navrhujeme a realizujeme nábytek do kuchyní i dalších místností, který musí vyhovovat představám a požadavkům našich zákazníků. Naší prioritou je samozřejmě jejich spokojenost.

Zkušenosti

Za více než 20 let v oboru výroby nábytku jsme nasbírali mnoho cenných zkušenosti a stále nás to baví. Díky Vám.

3D návrhy

Změřte si kuchyň nebo místo pro vestavěnou skříň, plánek vezměte sebou a pak už jen řekněte, jakou máte představu.

Výroba

Nábytek vyrábíme my, proto si pohlídáme každý centimetr a garantujeme Vám jeho kvalitu a dlouhou životnost.

Montáž

Nábytek Vám smontujeme na místě určení a případně vybavíme požadovanými elektrospotřebiči nebo osvětlením

Doživotní záruka

NA KUCHYŇSKÉ KOVÁNÍ

Za tu dobu, co děláme kuchyně na míru jsme vyzkoušeli spoustů dodavatelů na kuchyňské kování. Společnost BLUM se z nich vypracovala nejvíc. Jejich systémy jsou navrhovány pro reálný život v kuchyni. Efektivní otvírání skříněk v těch nejkomplikovanějších situací při vaření a také hrubé zacházení např. dětí, které ještě nemají cit v rukách. S příchodem doživotní záruky přišla společnost Blum s revolucí v kování. Svým výrobkům věří, tak jako my našim kuchyním na míru.

Navštivte nás

Kuchyňské studio Havířov

Těšínská 818/32, 735 42 Horní Těrlicko

Zavolejte nám

Telefon

604 483 347

Napište nám

E-mail

studio@impro-nabytek.cz

© 2022 FineNet – Na netu v pohodě